Головна культура Книгу про приватного сищика – колишнього агента царської охранки – презентують сьогодні...

Книгу про приватного сищика – колишнього агента царської охранки – презентують сьогодні у Тернополі

478

Книгу Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу» презентують сьогодні у книгарні "Є". Початок презентації – о 18:00.

Ця книжка — продовження розповіді про Івана Карповича Підіпригору, колишнього агента царської охранки, філера, що допомагав київській поліції початку ХХ століття розплутувати загадкові справи та розв’язувати найнесподіваніші загадки. Якщо в першій книжці, «Стовпі самодержавства», написаній у співавторстві з Юрієм Камаєвим, головний герой — офіційний представник правосуддя, то «Найкращий сищик імперії» — історія вже про те, як Підіпригора вирішує відпочити від роботи, купує хутір на Полтавщині й намагається жити розміреним селянським життям разом із куховаркою Уляною Гаврилівною. Але життя, як завжди, має свої плани — і приватного сищика кличуть на допомогу друзі, товариші, незнайомці й вороги. Кожна з 14 історій — новий заплутаний сюжет, новий неспокій і нове відволікання Підіпригори від селянської ідилії.

Владислав Івченко — український письменник, журналіст. Мешкає в Сумах. Дипломант конкурсу «Коронація слова-2009» за роман «Яскраве життя та надзвичайні пригоди Зоряної Мальви», володар третьої премії «Коронації слова-2011» за роман «Стовп самодержавства, або П’ятнадцять справ Івана Карповича Підіпригори» (у співавторстві з Юрієм Камаєвим), дипломант конкурс «Коронація слова-2012» за кіносценарій українського вестерну «Одного разу на Дикому Сході». Володар премії гостросюжетної літератури «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013» за книгу «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу».

Модератор — Олександр Стукало, редактор книжки.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here