Головна Новини Книги дітям Сходу

Книги дітям Сходу

392

book2Книги, підручники, канцелярське приладдя та шкільні меблі нагально потребують школи на Сході України. Найперше мова йде про навчальні заклади звільнених від сепаратистів населених пунктів Луганської та Донецької областей. У багатьох селах та містечках школи зруйновані та розграбовані. З проханням допомогти підготувати школи до початку навчального року керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука звернувся до волонтерів. Волонтери відгукнулись.

Організаторами акції виступили «Народний тил» і «Самооборона Майдану Тернопільщини». У Тернополі всі охочі допомогти можуть приносити книги за адресою Грушевського, 1 у штаб “Самооборони”. Перша допомога вже надійшла.

Дякую всім, хто відгукнувся. Ми практично тільки анонсували початок, але вже маємо не багато, але два ящики книжок. Звернулись до нас видавництва “Мандрівець” та “Підручники і посібники”, які готові надати таку більш суттєву допомогу, каже волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Лілія Мусіхіна.

Школи зони АТО потребують не лише книг. Мова йде про шкільні меблі та канцелярське приладдя.

Можливо десь у школах проводились якісь заміни меблів, десь щось вийшло з ужитку. Ми готові все це підремонтувати і відправити. Також звертаюсь до фабрики меблів “Фабрика Нова”, до інших виробників меблів, які подивляться і будуть готові надати матерали для того, щоб можна було зробити меблі, – розповідає волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Лілія Мусіхіна.

Тернопільські волонтери переконані, парти та підручники – це не лише матеріальна допомога. Діти зони АТО повинні відчути, вони живуть в Україні, вони навчаються в українських школах, вони громадяни України, Україна єдина. Лілія Мусіхіна додає:

– Коли ми не заповнимо, то заповнить хтось інший. І війна буде тривати ще не одне покоління.
Це можливість виховати патріотів, це можливість допомогти людям самовизначитись. Тому що дуже часто проблема Донбасу – це не лише проблема України та Росії, це проблема людей, які не можуть визначитись. Можливо це жорстоко, але це справді так.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here