додому Новини “Книгу звитяги Євромайдану та АТО”, створену школярами Тернопільщини, передали у архів області

“Книгу звитяги Євромайдану та АТО”, створену школярами Тернопільщини, передали у архів області

1172

Науково-практичні роботи “Книга звитяги Євромайдану та АТО”, створені школярами Тернопільщини, передали у обласний державний архів. Над роботами учні разом із кураторами працювали понад три роки.

Протягом трьох років представники учнівського самоврядування Тернопільщини разом із своїми кураторами працювали над науково-дослідними роботами під назвою “Книга звитяги Євромайдану та АТО”. Вони спілкувалися із героями нашого часу, з їхніми родичами, збирали фото-факти та різні документи. Кращі із тих, хто працював над проектами представили свої роботи у Тернопільському обласному державному архіві і були нагороджені грамотами від управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

– Сьогодні ми маємо представників не тільки із 17-ти районів, але й з тридцяти об’єднаних територіальних громад. Тобто достатня кількість людей, які зробили напрацювання і показали свої роботи. Діти брали напрацювання як у людей, які проживають на їхніх територіях, а також у людей, які проживають по всій Україні, – говорить начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

Представлені роботи були різного формату: письмові та фото-репортажі. На презентацію та нагородження приїхали представники учнівського самоврядування із різних куточків Тернопільщини. Зі слів нагороджених – отримувати грамоти приємно та сумно, що робота над проектами не закінчується, бо на Сході України досі триває війна.

Усі науково-дослідницькі роботи представники учнівського самоврядування передали у фонди Тернопільського обласного державного архіву, де вони нагадуватимуть всім відвідувачам про трагічні моменти, які переживає зараз наша країна.