додому культура Книгу-трилер “Зазирни у мої сни” презентує у Тернополі письменник Макс Кідрук

Книгу-трилер “Зазирни у мої сни” презентує у Тернополі письменник Макс Кідрук

1216

Книгу-трилер “Зазирни у мої сни” презентує сьогодні, 4 жовтня, у Тернополі письменник та мандрівник Макс Кідрук. Її сюжет вигаданий, та ось новинки науки, описані в романі, які дозволяють дізнатись, що сниться людині – цілком реальні. Письменник запевняє, книга традиційно триматиме в напрузі до останнього.

Дія нового роману Макса Кідрука відбувається у Рівному. В маленького хлопчика Тео під час нескладної операції на 36 секунд зупиняється серце.

ДИВИТИСЬ ТАКОЖ: “Зазирни у мої сни”. – Акценти з Максом Кідруком, 04.10.2016

– Серцева активність відновилася, але впродовж цього часу, поки він був у стані клінічної смерті, щось вхопилося за нього і повернулося звідти, де він був впродовж цього часу, разом із ним. І це щось настільки потужне, що воно приходить до малого у снах, але поступово перекочовує зі снів у реальність, починає впливати не лише на хлопчика, але й на всіх, хто його оточує, – розповідає письменник Макс Кідрук.

Через певні соціальні проблеми батько з малим змушені виїхати до Америки. Там група вчених, користуючись сучасними досягненнями нейротехнології, намагається зазирнути до Тео у сни і з’ясувати, що ж йому сниться. Найстрашніше почнеться тоді, коли це лихе щось, яке приходить до малюка у снах, зрозуміє, що за ним спостерігають. Попри те, що зазирнути до когось в сни – звучить фантастично, Макс Кідрук запевняє: описані в книзі технології цілком реальні.

– Американці на даний момент вже мають системи, які здатні самостійно навчатися і лише за зміною активації нейронів в корі головного мозку будувати те, на що дивиться, або те, що людині сниться. Безперечно, якість цих відео чи картинок не є аж такою високою, вона чимось нагадує намальовані пензликом імпресіоністські картини, – говорить Макс Кідрук.

“Зазирни у мої сни” Макса Кідрука – це суміш технотрилера і соціальної драми. Книга триматиме в напрузі до останнього, запевняє автор. Тернопіль – шосте місто, де відбувається її презентація у рамках всеукраїнського туру.