Головна культура Книгу грузинського професора та публіциста Олєґа Панфілова “Антирадянські історії” презентували у Тернополі

Книгу грузинського професора та публіциста Олєґа Панфілова “Антирадянські історії” презентували у Тернополі

418

vlcsnap-2016-07-05-16h59m19s749Книгу грузинського професора та публіциста Олєґа Панфілова “Антирадянські історії” презентували у Тернополі. Книга розповідає про маловідомі факти і події радянського та російського минулого і буде перекладена кількома мовами. Перший тираж вийшов українською.

“Антирадянські історії” – книгу з такою назвою у Тернополі презентував грузинський публіцист, журналіст, професор Державного університету Ілії (Грузія), Олєґ Панфілов. Це уже 36 книга автора. Спочатку були наукові історії, а тепер історична публіцистика. Дана книга присвячена маловідомим фактам і подіям радянського та російського минулого – таким як історія 150-річної російсько-чукотської війни чи походження імператорів Російської імперії.

– Книга про те, як люди не знають своєї історії. Не знаючи своєї історії, неможливо передбачити майбутнє. У порівнянні з грузинами та українцями, котрі знають свою історію і готові боротися за свою незалежність, у росіян такого нема, – говорить  автор книги “Антирадянські історії” Олєґ Панфілов.

“Антирадянські історії” будуть перекладені низкою мов. Перший тираж примірників вийшов в Україні. І частина його уже розійшлась. Тернополяни можуть придбати цю книгу у книгарнях міста. Автор уже задумався над продовженням. “Антирадянські історії” Олєґ Панфілов присвятив своїй покійній подрузі – журналісту, політику та публіцисту Валерії Новодворській.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here