додому суспільство Кінець світу у Тернополі зустрічатимуть танцями

Кінець світу у Тернополі зустрічатимуть танцями

479

 

Кінець світу в Тернополі зустрічатимуть танцями. 21 грудня на Театральному майдані тернопільська молодь проведе флеш-моб. Організатори заходу – молодіжна організація "Файне місто" – хочуть у такий спосіб заперечити розмови про те, що 21 грудня настане кінець світу, а одночасно доведуть, що Тернопіль гідний участі у всеукраїнському танцювальному проекті "МайDан’S".

 
Флеш-моб проходитиме у вигляді "МайDан’Sу", розповідає голова "Файного міста" Рустам Ергешов. Дійство має бути масовим, участь у флеш-мобі візьмуть понад сто учасників, в осному студенти. Дата проведення – 21 грудня. Рустам Ергешов пояснює, в інтернеті чимало розмов, що кінець світу настане саме цього дня. Аби у такий спосіб заперечити такі розмови, у Тернополі проведуть танцювальне шоу.
 
– Ініційований цей проект та стратегія Файним містом, а розвинувуся під час студентської доби, буде мінімум три студради, більше ста чоловік, основна мета флеш-мобу – показати рух і життя молоді, а не кінець світу, – розповів голова молодіжної організації "Файне місто" Рустам Єргешов.
 
У проведенні флеш-мобу є й інша мета, розповідають організатори. Тернопільська молодь, провівши власне танцювальше дійство, доведе, що Тернопіль теж може брати участь у всеукраїнському проекті "МайDан’S". Взяти участь у флеш-мобі закликають усіх охочих студентів.
 
TV-4