додому Новини Кілька десятків громадських діячів Тернопільщини отримали “Подяки голови обласної ради”

Кілька десятків громадських діячів Тернопільщини отримали “Подяки голови обласної ради”

446

vlcsnap-2014-10-17-17h20m49s214Кілька десятків громадських діячів Тернопільщини отримали “Подяки голови обласної ради”. Відзнаки та грошові винагороди активістам вручили з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, 72 річниці створення Української Повстанської Армії, 100-річчя Українського Січового Стрілецтва та Дня Українського козацтва.

“Подяку голови обласної ради” кожен з цих людей отримав за життєву позицію, щоденну роботу та великі справи. Серед десятків нагороджених – громадські діячі, учасники АТО, митці, – люди різного віку, з різним способом життя та інтересами, проте зі спільним баченням майбутнього України, вільної, незалежної, процвітаючої. Відзнаки та грошові винагороди у 500 гривень вручили з нагоди 72-ї річниці створення Української Повстанської Армії, 100–річчя Українського Січового Стрілецтва та Дня Українського козацтва. Цього року 14 жовтня стало ще й Днем захисника України.

– 18 вересня ТОР звернулась до нашого гаранта і нарешті 13 жовтня, привітавши мене з Днем народження, Президент підписав указ, що Покрова – це день захисника України. Думаю, ми на віки вічні маємо забувати про “23 февраля – День совєтской армії”, – говорить  голова Тернопільської облради василь Хомінець.

Офіційний День захисника України – це лише перший крок до відновлення історичної справедливості, зазначив Василь Хомінець.

– Є вже законопроект, щоб “Слава Україні! – Героям слава!”, які майдан давно підтримав, було офіційним гаслом Українських Збройних Сил. На часі наступний законопроект, щоб повністю відновилась історична справедливість і УПА була визнана як армія України в часи ІІ світової війни, армія-захисниця українська, каже Василь Хомінець.