додому Новини Хто є дійсним платником ПДВ?

Хто є дійсним платником ПДВ?

499

Кожна організація мріє про постійне зростання та розвиток. Незалежно від того, наскільки професійно ви управляєте своїм бізнесом, завжди існує ризик виникнення правових або економічних проблем через зміни в законодавстві або недобросовісні дії шахраїв.

Професіональні підприємці, юристи, банкіри, торгові представники та маркетологи відрізняються своєю здатністю аналізувати ці ризики та вчасно реагувати на них. Вони постійно стежать за статусом своїх поточних та потенційних клієнтів і будь-якими змінами, що можуть відбутися. Сервіс YouControl надає найвищу якість послуг у цій сфері, допомагаючи своїм клієнтам ефективно управляти ризиками. Більше інформації на тему — за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/platnikiv-podatkiv-juridichnih-osib.

Реєстр платників ПДВ: які відомості потрібні для успішного бізнесу?

  1. Реєстр підприємців України є ключовим інструментом при співпраці з новими та постійними партнерами, оскільки містить вичерпну інформацію про наявність ліцензій для підприємницької діяльності.
  2. Реєстр юридичних та фізичних осіб України є необхідним у разі взаємодії з юридичними та фізичними особами, що не займаються підприємницькою діяльністю.
  3. Державний реєстр платників податків для юридичних осіб або реєстр платників ПДВ.
  4. Єдиний Державний реєстр судових рішень сприятиме оцінці фінансової доброчесності потенційних партнерів та виявленню їх можливої участі у протиправних справах.
  5. Робота з Єдиним ліцензійним реєстром дозволить оцінити відповідність виконавця вимогам, перевірити наявність або відсутність дозволу на виконання різних видів робіт і т. д.

Ці джерела інформації допоможуть уникнути угод з ненадійними підрядниками та партнерами.

Послуги з моніторингу нормативно-правових документів та бази платників ПДВ

Щоденний графік ділової людини розписаний буквально по хвилинах, і саме тому виключає можливість оперативного експрес-аналізу законів, кодексів, директив та інших нормативних документів.

Сервіс YouControl  пропонує послуги з відстеження змін у статусі наявних та потенційних клієнтів чи замовників. Створена нами система об’єднує такі категорії:

  • дані з реєстру підприємців України;
  • інформацію з реєстру платників податків юридичних осіб, єдиний реєстр платників ПДВ;
  • дані з реєстру юридичних та фізичних осіб України;
  • реєстр судових рішень України;
  • реєстр юридичних і фізичних осіб-підприємців та аналіз відкритих даних по запиту та багато інших відомостей.

Зібрана, оброблена та систематизована інформація передається замовнику на електронну пошту.