додому Новини Хотіли посадити з Навальною: Олена Зеленська відмовилася бути на промові Байдена

Хотіли посадити з Навальною: Олена Зеленська відмовилася бути на промові Байдена

407

Перша леді України Олена Зеленська відхилила запрошення Білого дому бути присутньою на зверненні президента Сполучених Штатів Джо Байдена до нації 7 березня, повідомляє The Washington Post.

Американське видання написало, що дружина Президента України Володимира Зеленського відхилила запрошення Білого дому взяти участь у зверненні президента США до Конгресу через те, що її хотіли посадити поруч з Юлією Навальною.

За словами чиновників, знайомих з планами, першу леді Джилл Байден хотіли посадити поруч з Оленою Зеленською та Юлією Навальною, вдовою російського опозиціонера Олексія Навального, який помер минулого місяця у російській в’язниці.

Планувалося, що образ обох жінок, кожна з яких є символом опору російському президенту володимиру путіну, стане потужним фоном для виступу президента Байдена на спільному засіданні Конгресу.

Водночас Юлія Навальна також відмовилася бути присутньою на виступі Байдена. За словами її речниці, причиною цього стала її втома. Однак про те, що Навальна теж не приїде, Білий дім, ймовірно, не повідомив Києву.