додому Головні Хоптян вийшов з підпілля (оновлено)

Хоптян вийшов з підпілля (оновлено)

639

Проблеми з тиском – не завада керувати областю. Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян пояснив, де перебував останні кілька тижнів. Каже, в лікарні не лежав, лікується амбулаторно. Проте щодня працює. Щоправда не в своєму кабінеті у приміщенні ОДА, адже там, за його словами, роботу блокують протестувальники. Місцева опозиція оголосила в розшук Валентина Хоптяна майже два тижні тому, відтоді в приміщенні облради щодня чергують люди. Зустрічі з губернатором вони так і не дочекались.

Вчора, 4 лютого, депутати Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" направили звернення начальнику УМВС України в Тернопільській області Віктору Саку, яку оприлюднили на сайті обласної організації ВО "Свобода". У зверненні йдеться: “Беручи до уваги схильність Хоптяна до самогубства, про що він публічно заявив у спілкуванні з депутатами Тернопільської обласної ради, потрібно негайно забезпечити його р

озшук. У разі встановлення місця його перебування просимо нас повідомити”. Про те, де був, і що робив, очільник області сьогодні розповів сам в інтерв'ю TV-4.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: " – Я на лікарняному не був. Я кожен день був на роботі, але амбулаторно лікувався, тому що є проблеми з тиском… В обладміністрації мене немає вже 2 тижні, тому що блокуються кожного дня кабінети, знаєте ким. Тому я працюю в інших кабінетах, в обласних організаціях, в районах. 

– А де ви підписали бюджет, в приміщенні ОДА? Бо опозиція стверджує, що вас там не було.

– Я підписав ще раніше бюджет. До їхнього захвату".

За словами губернатора, хоча працювати доводиться поза приміщенням облдержадміністрації, життєдіяльність області під його пильним контролем. Це, каже, можна відслідкувати на офіційному сайті ОДА. Дороги розчистили оперативно, зарплати та соціальні виплати мешканці області отримують без затримки, промислові галузі розвиваються, Тернопільщина готується до посівної, розповів Валентин Хоптян. Прокоментував і дії місцевих опозиціонерів.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "- Те, що роблять сьогодні в нас деякі політичні лідери в нашій області, коли бігають, залякують, вимагають писати заяви на вихід з партії, на звільнення з роботи, погрожують спаленням, розправою над дітьми, це не демократично…

– На Вас особисто зараз чи продовжують тиснути? Хто? Як?

– Наприклад, Стаюра.

– Провокує?

– Провокує".

Провокацією Валентин Хоптян вважає дзвінок керівника Штабу національного спротиву Володимира Стаюри з приміщенн

я ОДА д24 січня. При цьому Володимир Стаюра увімкнув гучномовець.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "Він ж не все сказав. Я ще говорив, по-перше, що в нас Президент розумний. Він тільки розумні завдання ставить по розбудові нашої держави. А якщо Президент скаже, то я зроблю те, що він скаже.

– Тобто, це була провокація, на вашу думку?

– Звичайно.

– А чому ви так сказали?

– Тому що я призначений Президентом, я голова облорганізації ПР. Я вірю Президенту, тому що ні один президент до цього часу не зробив стільки, в цей складний для всього світу час, скільки було зроблено в Україні".

Цього тижня губернатор Тернопільщини планує зустрітись з Президентом України. Після повернення з Києва обіцяє поспілкуватись з журналістами.

З понеділка Валентин Хоптян пообіцяв зустрітись з журналістами. Виступ своєї дружини Надії Хоптян на з`їзді Первинних організацій ПР, що відбулася в Харкові, прокоментував так: "Вона має право на власну думку".