додому суспільство Холод у тернопільських школах викликав хвилю обговорення

Холод у тернопільських школах викликав хвилю обговорення

384

Сьогодні у центрі уваги служби новин та інформації TV-4 освіта. Холод у тернопільських школах викликав хвилю обговорення на нашому сайті та на сторінках TV-4 у соцмережах. В понеділок, 4 листопада, мама школяра 23-ї школи міста поскаржилась, що у класі, де навчається її дитина, вранці було всього 4 градуси тепла. Наша знімальна група працювала того дня у 23-й школі. Про проблеми з опаленням говорили вчителі та дирекція. А чиновники від освіти обіцяли відновити теплопостачання шкіл міста.

Холодно, як засвідчило опитування на нашому сайті, і у інших школах Тернополя. Майже всі, хто взяв у ньому участь, проголосували, що у тернопільських школах холодно або дуже холодно. Люди обурені тим, що опалення у школах пообіцяли увімкнути лише тоді, коли похолодає.

"Чому економити мають на дітях? Опалення у школах вимкнули ще до канікул! Всі мовчать: директори, вчителі, і в тому числі батьки, діти яких мерзнуть на уроках!", – пише користувач Влад.

Батьки скаржаться на замкнуте коло: класи не опалюються, адміністрація школи нарікає на міську раду, а в міській раді відсилають до адміністрації школи. А діти тим часом мерзнуть і далі, розповідають тернополяни на нашій сторінці у Фейсбуці:

"ДІТИ ПРОСТО ЗАМЕРЗАЮТЬ!!!.. ..зате в управліннях міської ради – можна вирощувати банани !!! Якщо економити – то економити на всіх!!!А не лише на дітях і вчителях!!!!!!!"

Долучились до обговорення і батьки учнів 23-ї школи, де вчора за розповідями очевидців, було лише 4 тепла.

"Мої діти теж вчаться в 23 школі і теж жаліються, що в школі холодно. Деякі класи вікнами виходять на сонячну сторону, там трішки прогрівається. Дитина каже, що на уроках сидять у верхньому одязі, і дехто навіть в рукавицях. То виходить, що батьківським коштом поміняні вікна у класах, зроблені ремонти у школі, то ще і за тепло треба заплатити…" – пише на нашому сайті Наталя.

Начальник групи централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти і науки Тернопільської міськради Зіновій Личук пообіцяв, що сьогодні опалення у тернопільських школах за умови похолодання увімкнуть.