додому Новини Ходити до психолога – це норма

Ходити до психолога – це норма

591
Close-up of senior woman using computer and talking to female doctor at home. Focus is on computer's screen.

Якщо терапевти та інші лікарі допомагають нам піклуватися про фізичне здоров’я, то вотчина психологів – наше ментальне здоров’я. Якщо потрібен психолог Луцьк, Тернопіль, Львів чи будь-яке інше місто України – отримати фахову консультацію досвідченого спеціаліста можна навіть не виходячи з дому. Допоможе в цьому спеціалізована онлайн-платформа pleso.

Що варто знати про сервіси психологічної підтримки

Онлайн консультації – це психологічна допомога нового зразка. Послуга дозволяє проходити сеанси психотерапії дистанційно у зручний для себе час. Щодо інших особливостей і переваг, то це:

  • великі команди (іноді з більш ніж 100 досвідчених психотерапевтів, що спеціалізуються на різних типах психологічних проблем);
  • можливість для клієнта самостійно вибрати психолога за важливими для себе критеріями (вузька спеціалізація, освіта, досвід роботи, стать, вік тощо);
  • повна анонімність і конфіденційність.

Сеанси психологічної підтримки проходять у форматі відеозв’язку. Тривають в межах 50-80 хвилин. Онлайн-консультації відбуваються за всіма правилами традиційних сеансів психотерапії, з єдиною відмінністю – вам не потрібно їздити до терапевта особисто. Тому й ефективність консультації така ж, як і при особистому контакті.

Як часто варто проходити сеанси психотерапії?

У країнах Заходу звертатися по допомогу психологів давно стало нормою. Адже від стану ментального здоров’я значною мірою залежить і фізичне (згадати хоча б про психосоматичну природу захворювань!). В Україні культура піклування про психоемоційний стан перебуває на етапі становлення. Однак із кожним днем з’являється все більше осіб, які розуміють важливість своєчасного звернення по допомогу психологів.

Всупереч поширеній думці, звертатися до психотерапевта слід не тільки у критичних ситуаціях, коли «далі так жити вже неможливо» і коли на тлі хронічного стресу з’являються серйозні розлади. Апатія, що затягнулася надто довго, дратівливість, розлади сну, тривожність, страх, пережита стресова ситуація – все це вже є вагомою причиною для зустрічі з психологом чи психотерапевтом. На щастя, завдяки онлайн консультаціям сеанси психотерапії стали максимально доступними для мешканців усіх регіонів України.