додому культура ХХІ концертний сезон муніципальний Галицький камерний оркестр закрив джазом

ХХІ концертний сезон муніципальний Галицький камерний оркестр закрив джазом

425

Концертом джазової музики закрив ХХІ концерний сезон муніципальний Галицький камерний оркестр. Урочиста імпреза відбулася в Українському домі "Перемога". У джазовій обробці звучали відомі твори українських та зарубіжних композиторів.

Галицький камерний оркестр дарує слухачам кращі зразки світової музики вже більше 20 років, він був і залишається візитівкою Тернополя. Загалом від заснування Галицький муніципальний камерний оркестр дав більше тисячі концертів у Тернополі та області, гастролював Україною і зарубіжжям. ХХІ сезон у Тернополі вирішили закрити коцертом джазової музики.

– Тут буде інтерпритація відомих класичних творів в джазовому варіанті та народна музика буде звучати з джазовою гармонією, я думаю, вона буде цікава слухачу. Як для мене особисто, подобається Шопен, як ми будемо подавати сьогодні, – розповідає скрипаль Олег Маленовський.

Переклади творів готували спеціально для Галицького муніципального камерного оркестру, розповідає маестро Василь Феленчак. Назбиралось майже 20 творів.

– Ми на попередніх концертах говорили про концертну програму, присвячену 125-річчю В. Барвінського, або програму з джазовою музикою. З програмою Барвінського, звичайно, треба більше часу, щоб попрацювати. І цю програму хотів би дуже зробити до Дня Незалежності. А сьогодні в концерті – джазова програма, – каже керівник та диригент Галицького муніципального камерного оркестру Василь Феленчак.

Галицький оркестр має чимало шанувальників і їх кількість із кожним виступом лише зростає.