додому політика Керівництво області вшанувало пам’ять Тараса Шевченка

Керівництво області вшанувало пам’ять Тараса Шевченка

373

"Обніміться ж, брати мої, Молю вас, благаю!" До заповітів Шевченка не прислухались. 9 березня Кобзаря у Тернополі поминали у два етапи. Зокрема вранці, близько 10 години представники обласної влади поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку у Тернополі.

9 березня, у ранковому покладанні квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку в Тернополі взяли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, виконувач обов'язків голови обласної ради Сергій Тарашевський, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій. Представники духовенства біля пам'ятника Кобзареві відслужили поминальну панахиду.

Сергій Тарашевський, виконувач обов'язків голови Тернопільської обласної ради: "І оживе добра слава, слава України і світ ясний, не вечірній, тихо засіяє. Обійміться ж брати мої, молю вас, благаю." Тарас Шевченко це присвятив "І мертвим і живим і ненародженим землякам моїм в Україні і не в Україні, моє дружнє послання". Я це послання якраз зараз поєдную з тим що, ну пройшли всі вибори. Ми вибрали місцеві ради, ми вибрали Верховну раду і ніби працювати і працювати зараз, добити ту кризу, залатати ями, підняти економіку. Але не має, не має саме роботи цього вірша, який нам дає настанову до єднання, до гармонії, до співпраці, до розуміння що ми єдина потужна нація".