додому Головні Казковою новорічною виставою та солодкими подарунками благодійники фонду “Карітас” порадували 400 дітей

Казковою новорічною виставою та солодкими подарунками благодійники фонду “Карітас” порадували 400 дітей

552
Казкова новорічна вистава та солодкі подарунки. Таким приємностями, сьогодні у стінах обласної філармонії благодійники порадували 400 дітей. На казкове видовище малеча разом із батьками приїхали навіть із області. Відбулося дійство у рамках проєкту “Святим Миколаєм можеш бути ти” благодійного фонду Карітас. На казковій виставі, побувала і наша знімальна група. Про це – дивіться далі.
Напередодні свята, яке найбільше очікує малеча, а саме Дня Святого Миколая для дітей в обласній філармонії створили справжню казкову атмосферу. Відбулося новорічне дійство у рамках проєкту “Святим Миколаєм можеш бути ти” благодійного фонду Карітас. Пані Галина на святкову виставу разом із своїми трьома дІтьми приїхала із Теребовлі. Жінка розповідає, новорічне дійство сподобалося.

Галина, учасниця проєкту “Святим Миколаєм можеш бути ти”, ділиться: “Святкова вистава дууже була цікава, гарна, виступали з концертом і дуже нам сподобалася хто? Баба Яга? І були також зайчики ведмедики, але саме найкраще це було привітання святого Миколая дітям”.

Таку акцію до Дня Святого Миколая благодійний фонд Карітас проводить 29 років поспіль. Назва цьогорічної акції “Святим Миколаєм можеш бути ти” означає, що кожен мав змогу долучитися до доброї справи.

Отець Роман Загородний, директор благодійного фонду “Карітас Тернопіль”, коментує: “Цьогоріч ми охопили 400 дітей і також 100 старших людей, які не можуть вийти з дому. Практично завдяки злагодженій співпраці наших волонтерів Карітас Тернопіль та усіх хто хотів долучитися придбати ці новорічні подарунки”.

На святковому дійстві подарунки отримали діти з кризових, малозабезпечених, неповних та багатодітних родин, діти з інвалідністю, переселенці та діти учасників АТО.