Головна Новини Карту незаконно збудованих об’єктів створили у Тернополі

Карту незаконно збудованих об’єктів створили у Тернополі

536

nezakonni objectyНе користуватись послугами магазинів, кафе, кіосків, павільйонів, які зведені незаконно, закликають тернополян у міській раді. Їх власники нестимуть збитки і демонтують такі споруди добровільно. Аби всі знали, що і де у Тернополі збудовано незаконно, за кілька днів запрацює спеціальна інтерактивна карта таких об’єктів. Знайти її можна на сайті www.mape.te.ua.

– В нас є створена електронна карта міста. www.mape.te.ua. Є посилання з сайту міської ради на неї. Тут зображені вулиці, пам’ятки архітектури, організації, установи. І на цій же ш карті будуть розміщені ці об’єкти, які підлягають демонтажу. З візуалізацією, з точною адресою їх розташування. Також звертаємось до тернополян. Якщо вони вважають, що якісь об’єкти з’являються біля них, можна повідомляти міську раду за телефоном 1580. Буде виїжджати спеціальна комісія, обстежувати і приймати якісь рішення, – розповідає начальник відділу зв’язків з громадськістю Тернопільської міської ради Катерина Калуш.

У міській раді кажуть, докладуть максимум зусиль, аби всі незаконно зведені об’єкти у місті були ліквідовані. Спочатку попереджають їх власників про рішення демонтувати. Дають можливість зробити це самостійно, а вже потім вдаються до кардинальних дій. Сьогодні у Тернополі 90 об’єктів, які відповідно до рішення виконавчого комітету підлягають знесенню як незаконно збудовані. У квітні цього року дві споруди вже примусово демонтували. Власники чотирьох зробили це самостійно.

Коментарі

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here