додому здоров'я Карантину у навчальних закладах Тернополя наразі не буде

Карантину у навчальних закладах Тернополя наразі не буде

812

Карантину у навчальних закладах Тернополя наразі не буде. Сьогодні відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ у Тернополі. На комісії вирішили наразі не призупиняти навчання у освітніх закладах міста.

Хоча ситуацію було оцінено як нестійку, тому прийнято рішення застосувати превентивні заходи: обмежити проведення у навчальних закладах масових заходів, вжити відповідні епідзаходи, а також дозволити керівникам навчальних закладів самостійно закривати окремі класи на карантин при відсутності 20 відсотків учнів.

Зі слів начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислава Левчука, динаміка зростання рівня захворюваності з понеділка до п’ятниці показує, що ситуація наближається до порогового рівня і сьогодні становить 92,6%. Члени комісії проводитимуть постійний моніторинг ситуації, відслідковуватимуть показники рівня захворюваності та при необхідності комісія буде скликана позачергового і прийматиме відповідні рішення.