Головна Новини Карантин через грип розпочнеться з понеділка 18 січня у школах Тернополя

Карантин через грип розпочнеться з понеділка 18 січня у школах Тернополя

686

grypКарантин через грип розпочнеться з понеділка 18 січня у школах Тернополя, наразі заняття планують зупинити на тиждень. Фахівці стверджують, що епідемії грипу поки що в місті немає, проте ситуацію називають нестабільною. Чи потрібно буде продовжувати карантин у школах Тернополя, визначатимуть протягом наступного тижня.

У зв’язку з тим, що раптово збільшилась кількість хворих на ГРВІ та грип, сьогодні терміново зібралась комісія з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тернополя. Чиновники вирішили: ввести масочний режим у громадських місцях, у садочках щоранку дітей провірятимуть лікарі, а школярів міста відправили на додаткові канікули.

– Сьогодні ми можемо констатувати, що кількість хворих збільшилась, однак критично стаціонарних хворих – не викликає якогось занепокоєння. Якщо статистично збільшилась якась загальна кількість хворих то стаціонарні хворі залишилися приблизно на минулорічному рівні. Тому сьогодні ми можемо констатувати ситуацію, як нестабільну, і комісія прийняла рішення для проведення обмежувальних заходів в закладах охорони здоров’я, школах, садочках і інших закладах, – розповідає начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Ростислав Левчук.

Медики запевняють, що ефективним профілактичним методом є вакцинація.

– Актуальним є вакцинація після введення вакцини, імунітет набуває, виробляється до десяти днів. Тобто після десяти днів і протягом пів року людина захищена від збудників, які, власне, викликають цей грип. На початку 2016 року в Тернопільському міському управлінні головного управління держсанепідемслужби у Тернопільській області зареєстровано по первинних діагнозах 4 випадки грип під знаком питання. Але за результатами вірусологічними дослідженнями у одної особи знято діагноз на “аденовірусна інфекція”, а три матеріали біоматеріалу зараз знаходяться на дослідженні, – каже в.о.Головного Управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Наталія Гуска.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here