Головна суспільство Капітан міліції вимагав гроші у сільського голови

Капітан міліції вимагав гроші у сільського голови

410

Проти капітана міліції одного із райвідділів прокуратура області розпочала кримінальне провадження. Його звинувачують у отриманні хабаря від сільського голови за уникнення від відповідальності, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Капітан міліції на початку червня 2014 року вимагав неправомірну вигоду в сумі 4000 гривень від голови сільської ради. За цю суму правоохоронець пообіцяв не притягувати посадовця до відповідальності за використання сільською радою водонапірної башти без дозвільних документів.

13 червня 2014 року неподалік приміщення сільської ради міліціонер одержав 1000 гривень. При отриманні решти обіцяної суми — 3000 гривень, 14 червня 2014 року зловмисника затримали працівники прокуратури області спільно із співробітниками Cлужби безпеки.
 
Проти нього розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Ця санкція передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here