додому благоустрій Капітальний ремонт вулиці Симоненка у Тернополі на завершенні (оновлено)

Капітальний ремонт вулиці Симоненка у Тернополі на завершенні (оновлено)

350

Капітальний ремонт вулиці Симоненка у Тернополі на завершенні. Сьогодні дорогою вже їздять легкові автомобілі. На черзі – громадський транспорт. Більше двох місяців розширяли та ремонтували проїжджу частину на Симоненка. Коштували реконструкції міському бюджету більше 5 мільйонів гривень.

Ремонтувати вулицю Симоненка комунальники взялись ще 2 серпня. Стан дороги на той момент був жахливим. Ямка на ямці, так жартуювали між собою водії. Сьогодні ж дорогу на Симоненка не впізнати. Заради цього мешканцям довелося чекати більше 2 місяців, поки комунальники працювали.

Двічі дату завершення ремонту будівельники відтерміновували. Спочатку роботи мали закінчити 15 вересня, потім 1 жовтня. Та попри самий ремонт комунальники замінили також водопровідні та теплові мережі.  А щоб зберегти обабіч дороги дерева – вносили зміни у проект.

Витратили на розширення і ремонт дороги, освітлення та інженерні мережі 5 мільйонів 200 тисяч гривень.

– Найважливіше – це те, що цього року ми все-таки дійшли до виконання даного виду робіт. Бо років вже, напевно, десять велася мова про реконструкцію даної вулиці. І з вулиці, яка мала ширину 7 метрів і 15 сантиметрів, то на даний час є повноцінна вулиці 10,5 метрів, – розповідає головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

У понеділок, 7 жовтня, комунальники стелили уже останній, верхній шар асфальбетонного покриття. Сьогодні ж будівельники облаштовують заїзди до будинків. Розмітку обіцяють нанести відповідно до технології через тиждень. Зараз мешканцям вулиці аби перейти дорогу доводиться до проїжджої частини йти через зелену зону, у дощову погоду – по болоті.

Комунальники ж кажуть, підходи до дороги для пішоходів заасфальтують. А от тротуари на вулиці Симоненка залишать цього року без ремонту.

– Цього року тротуари ремонтувати не будемо. У документації, яка передбачена на цей рік, ремонт тротуарів не передбачений. Ремонт тротуарів з досадкою зелених насаджень і підсипкою грунту передбачено в другій черзі реконструкцій, – каже Ярослав Копча.