Головна благоустрій Капітальний ремонт вулиці Карпенка почали з тротуарів

Капітальний ремонт вулиці Карпенка почали з тротуарів

333

Обіцяний капітальний ремонт вулиці Карпенка у Тернополі вже роблять. Заплановано на Карпенка вистелити новий тротуар, капітально відремонтувати проїжджу частину із водостоками. Крім цього ремонт торкнеться дворів та в'їздів до них. Сьогодні через свято роботи призупинили.

На вулиці Карпенка у Тернополі капітальний ремонт почали із тротуару. Його більшу частину вже вимощено новою бруківкою. У дворах з такої ж бруківки роблять пандуси для зручності тих, хто користується візками. Загалом тут запланували цілий комплекс робіт.

– Плануєм, що при сприятливій погоді, протягом місця часу, роботи по тротуару вулиці Карпенка завершити. Крім того, протягом 10 днів будуть розпочаті капітальні роботи по капітальному ремонту самої проїжджої частини вулиці Карпенка. Також заплановані ремонтні роботи – двір Карпенка 15, Карпенка 17, які зразу будуть формувати виведення сточних вод на дорогу, яка буде робитись, тобто все буде робитись в комплексі, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Чи на час капітального ремонту дорожнього полотна перекриватимуть проїзд вулицею Карпенка, ще вирішують.

– Визначаємося зараз спільно з державтоінспекцією, як зручніше зробити. Чи перекривати по частинах, одну полосу, щоб пускати рух громадського транспорту, для того, щоб забезпечити дорожній рух. Як тільки вже буде погодження схеми дорожнього руху, ми обов'язково окремо проінформуємо. Крім того планується зробити зміну зупинок громадського траспорту, оскільки вулиця достатньо довга і було багато звернень мешканців що одної зупинки посередині мало, тому робиться окремо дві заїзних кишені, буде окремо зупинка громадського транспорта наверху вулиці Карпенка, ближче до архіву і одна буде внизу. Цей заїзний карман, який сьогодні є діюча зупинка, буде використовуватись для стоянки таксі, – говорить Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here