додому благоустрій Капітально ремонтують вулицю Спортивну у Тернополі

Капітально ремонтують вулицю Спортивну у Тернополі

638

Вулицю Спортивну у Тернополі капітально ремонтують. Сприятлива погода і майже мільйон гривень дозволять оновити одну з найгірших у нашому місті доріг, на яку часто скажились тернополяни. Також комунальники поточно ремонтують кілька вулиць.

При найменшому дощі немагістральна і для більшості тернополян малопомітна вулиця Спортивна потопає у болоті. Громадський транспорт тут не їздить, проте рух інтенсивний – бо поряд – гаражні кооперативи. А також дитсадок. Батьки, які щодня ведуть туди дітей, занепокоєні. Не на камеру кажуть: відремонтована дорога додасть автомобілістам швидкості. У самому дитсадку ремонту раді.

Де інтенсивний рух, там висока загазованість повітря, кажуть мешканці прилеглих будинків. У дитсадку запевняють: малечу водять гуляти подалі від дороги.

Капітальний ремонт майже 400 метрів вулиці коштуватиме замалим не мільйон гривень. Частину видатків взяли на себе учасники гаражного кооперативу, які користуються дорогою найчастіше. Тому роботи, кажуть дорожники, довго не триватимуть.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Зараз проводиться розширення вулиці, копається котлован під розширення, облаштовується бордюрний камінь і копається і готуємо під дорожній одяг".

Крім цього, комунальники продовжують капітальний ремонт вулиці Чарнецького. Після облаштування бордюрів постелять вирівнюючий шар і асфальтобетон.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Залишилося в нас практично виконання робіт з поточного ремонту. Це основні проблемні питання – вулиці Текстильна, Промислова, Бродівська. Ми розпочали зараз роботи. Це гроші з обласного бюджету, які нам нарешті передані, розпорядником визнано управління ЖКГ. Ці роботи також ведуться інтенсивними темпами, тому що погода дозволяє працювати. В основному такі роботи будуть завершені протягом 2 тижнів".