додому Новини Кандидатом на посаду міського голову Тернополя “Самопоміч” висунула Тараса Пастуха

Кандидатом на посаду міського голову Тернополя “Самопоміч” висунула Тараса Пастуха

615

vlcsnap-2015-09-22-18h35m17s37Тернопільська “Самопоміч” висунула кандидатів для участі у місцевих виборах. У понеділок, 21 вересня, відбулись конференції Тернопільської обласної та міської організацій Об’єднання “Самопоміч”, під час яких висунули кандидатів на посаду міського голови Тернополя, у Тернопільську обласну та міську ради.

Кандидатом на посаду міського голову Тернополя “Самопоміч” висунула народного депутата України Тараса Пастуха.

– Наша команда формувалася не день, не тиждень, не місяць, це люди, які вже більше року часу працювали в проведенні різних громадських акцій та різних громадських проектів. ми познайомилися з кожною людиною, на що вона здатна, а саме головне для нас було важливо, щоб людина була здатна брати на себе відповідальність за реалізацію тих чи інших напрямків, – говорить народний депутат України Тарас Пастух.

Кандидати від “Самопомочі” у Тернопільську міську раду будуть практичному у кожному окрузі – із 42 округів представники Об’єднання будуть у 38. У виборах до Тернопільської обласної ради братиме участь 44 кандидати-мажоритирники (загальна кількість округів в області 64).