Головна благоустрій Кам’яний сад у Тернополі буде!

Кам’яний сад у Тернополі буде!

280

Тернопільський рокарій (камvlcsnap-2015-07-23-15h40m49s54“яний сад) – руками місцевих активістів і миколаївських гостей. Дбати про своє місто власним прикладом закликає тернополян Олександр Башта. Він взявся облаштовувати кам’яний сад поблизу Тернопільського замку. Основа, каже, там є, проте зусиль треба ще немало.

– Все почалося з того, що я в березні відновлював ялівці біля Тараса Шевченка, потім в парку Шевченка, біля Бандери, цей сквер. Прикро, що виконую роботу інших, але мені приємно працювати, – каже тернополянин Олександр Башта.

Частинку Японії у центрі Тернополя Олександр Башта формує разом з друзями. Ті приїхали в гості з Первомайська Миколаївської області, проте відпочинок відтермінували. Спочатку – робота.

– Також маємо таку клумбу в місті, за яку відповідаємо з дружиною, фонтан, в якому доглядаємо рибу, – розповідає  голова товариства інвалідів м. Первомайськ Олег Карпенко.

Щоправда визнають, будь-хто займатись садівництвом чи ландшафтним дизайном не може.

– Не в кожного лежить душа до того всього, має бути фахівцем людина, яка доглядає за садом. Мало посадити, полити, має бути сформована крона, щоб було естетично гарно, – каже голова товариства інвалідів м. Первомайськ Олег Карпенко.

Гарно, запевняє Олександр Башта, буде. Закликає долучатись небайдужих, або хоча б просто берегти рідне місто. Щоправда комунальники застерігають, робити навіть добрі справи самовільно не можна.

-Така ідея, така мета. Я не зупинюсь і зроблю в місті кусочок Японії, запевняє Олександр Башта.

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here