додому АТО Календар з фото дружин тернопільських бійців відправили на Схід

Календар з фото дружин тернопільських бійців відправили на Схід

600

vlcsnap-2016-01-20-18h26m50s412Календар з дружинами тернопільських бійців відправили на Схід. Його виготовили волонтери ” Сомооборони Майдану” ще у листопаді, та чоловіки побачили їх недавно. На кожній сторінці зображено дружину, чоловік якої воює, каже волонтер Лілія Мусіхіна. Розповідає, що тепер чоловік під  пильним оком дружини, адже календар висить біля нього.

Лілія Мусіхіна каже, зазвичай волонтери Самооборони майдану відмовляються від подарунків для бійців, перевагу надають нагальнішим потребам. Календар виготовили, щоб зробити щось приємне для хлопців. На його сторінках зображено дружину, а на задньому плані її чоловіка. Місце для фотосесій вибирали відповідно до захоплень жінки. На одній зі шпальт зображена і сама Лілія, що сидить за робочим столом штабу Самооборони майдану Тернопільщини.

– Моя фотографія – це, звичайно ж, на моєму робочому місці на штабі, там де я практично живу уже два роки від майдану. Там де вирішуються якісь питання,там де я так само, як дружина, плачу, там де я, як керівник волонтерського корпусу, вирішую якісь питання і так далі. Таня, у неї чоловік теж воює у двадцять четвертій бригаді, вона сама служить в сорок четвертій бригаді в медслужбі, тобто вона на своєму місці, безпосередньо робочому місці, – розповідає волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Лілія Мусіхіна.

Обкладинку календаря прикрашає зображення сестер-близнючок, дружин Ярослава та Володимира Сімчуків. На фото вагітні жінки оголені до пояса та на таку пропозицію, відреагували позитивно, стверджує Лілія Мусіхіна. Загалом, усі без вагань долучились до зйомок, за винятком однієї – Оксану сфотографували обманом.

– Оксана категорично не хотіла, щоб її фотографували. Казала: Ні, ні, тобто було сто пятдесят відмазок. Ми її надурили, попередньо поспоривши з її чоловіком. Він думав на шашлики, але написав на шашки. Ось, так що він мені досі винен комплект шашок. Це особливий випадок, жінка, дуже сильна жінка, яка свідомо вибрала шлях військовий ще до війни. В неї тато був військовим, і можна сказати, брат теж. І вона була в числі тих, які вийшли із Криму не зламавши присяги, – каже Лілія Мусіхіна.

Календарів виготовили близько тисячі. Автори фотографій – подружжя Зелененьких. Друк допомогла оплатити обласна адміністрація. А придбати його можна у волонтерському штабі “Самооборона майдану Тернопільщини”, що знаходиться у Тернополі на вулиці Грушевського 1.