![245363135_4370808123040916_334530998600054661_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/245363135_4370808123040916_334530998600054661_n-640x427.jpg)
Поліцейські встановлюють обставини ДТП на території Козівської селищної громади, у якій загинув 60-річний пішохід. Дорожньо-транспортна пригода зі смертельним наслідком трапилася у четвер, 14 жовтня, близько 7-ї години ранку на автодорозі у селі Городище Козівської селищної громади.
Під колесами автомобіля загинув 60-річний місцевий житель.
За попередніми даними, загиблий переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переході, коли його збив автомобіль марки «Renault Duster». Водій транспортного засобу здійснював обгін і не помітив пішохода.
Отримані травми виявилися для 60-річного чоловіка смертельними. Він помер до приїзду медиків.
Поліцейські встановлюють обставини автопригоди. У водія відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/245527564_4370808213040907_4248459671751389420_n.jpg)
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.