Головна Головні Ймовірним вбивцею тернопільської таксистки був 19-річний хлопець

Ймовірним вбивцею тернопільської таксистки був 19-річний хлопець

426

taxiЗнайшли ймовірних вбивць тернопільської таксистки. Увечері 25 грудня  водій таксі підібрала пасажирів, яких везла у Підволочиськ. Вони і напали на неї.  Жінці вдалось втекти, її прооперували медики, вона жила ще майже добу, увечері наступного дня – померла.

25 грудня лікарі Підволочиської лікарні повідомили працівників міліції про те, що до них із ножовим поранення потрапила 36-річна мешканка Збаража. Інформацію внесли до єдиного реєстру досудових розслідуваннь і спільно з прокуратурою розпочали розслідевання.

– В ході розслідування стало відомо, що жінка, яка працювала таксистом, підібрала таксистів у нетверезому стані і везла їх до Підволочиська, але внаслідок конфліктної ситуації сталося те, що сталося, і викрадено деяке майно, – розповідає радник Голови Національної поліції України–т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

А уже сьогодні зранку затримали підозрюваного.

– Встановлено та затримано в порядку статті 208-ої 19-річного жителя смт. Підволочиськ не бажаючи розраховуватися за надані послуги і скоїв даний злочин. Він був у стані алкогольного сп’яніння. Здобуто докази його вини, – каже заступник начальника-начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Казимир Попіль

Правоохоронці перевіряють на причетність до злочину і іншого неповнолітнього пасажира.

– Підозрюваний затриманий згідно частини 2-ої статті 115 кимінального кодексу, яка передбачає довічне ув’язнення, – говорить Казимир Попіль.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here