додому Новини Із Ватикану для Зборівської громади привезли реанімобіль

Із Ватикану для Зборівської громади привезли реанімобіль

508

Папа Франциск передав вже третю карету швидкої допомоги для української лікарні. Цього разу реанімобіль отримав Зборівський медзаклад. Як і дві попередні, її особисто доставив кардинал Конрад Краєвський із самого Ватикану, проїхавши майже 2 тисячі кілометрів.

“Не було важко їхати, адже я знав з якою метою я їду і той адреналін, який виділявся на шляху підтримував мене. До України я приїхав вже восьмий раз і мені дуже приємно допомагати таким способом у знак солідарності з Україною. І якби потрібно було повертатися з України пішки навіть дві з половиною тисячі кілометрів, мені теж не було б важко,” – розповів Кардинал Конрад Краєвський.

Ця машина одна із трьох карет швидкої, які працюють під час проведення служб у Ватикані, тоді коли на території Святійшого Престолу є велика кількість паломників. Разом із Конрадом Краєвським на Тернопільщину з візитом приїхав і архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

“Це великий жест любові, пам’яті Папи Франциска для нас. Ми тішимося, що цю швидку допомогу Папа через кардинала Краєвського передав тут в Тернопільську область,” – зазначив митрополит. 

Карета швидкої облаштована всім необхідним для надання невідкладної реанімаційної допомоги. Якщо в процесі транспортування стан пацієнта погіршиться, там є все обладнання, яке допоможе вчасно врятувати життя людини. До цього дня, у Зборівській громаді працювала лише карета швидкої.

Разом із транспортним засобом Апостольський елемозинарій привіз медичні препарати, які пожертвували аптеки ватикану та університетської лікарні ім. Аґостіно Джемеллі.