додому Новини Із рахунком 4:0 тернопільська “Нива” перемогла ФК “Металург”

Із рахунком 4:0 тернопільська “Нива” перемогла ФК “Металург”

586

Тернопільська “Нива” зустрілась із футбольним клубом “Металург”. Гра відбулася на стадіоні імені Романа Шухевича у Тернополі. З перших хвилин жовто-зелені розпочали атакувати ворота суперника, але реалізувати свої моменти не вдавалося.

Проте на останній додаткові хвилині першого тайму тернополяни все ж забили. Роман Волохатий вкинув м’яч за бокової у штрафний майданчик “Металурга” на Максима Демчука. Той відразу перевів м’яч на Марка Кицуна, який влучно прострелив у верхній кут воріт суперника. З рахунком 1:0, команди пішли на перерву.

Вийшовши у другом таймі, тернополяни відразу активізувалися та провели атаку, у якій Дмитро Галадей з голови забив другий м’яч. Протягом тайму команди обмінювалися небезпечними моментами. Проте реалізувати свої атаки, вдалося тільки тернополянам.

На 65 хвилині Андрій Різник віддав пас на Арсентія Дорошенка, він, своєю чергою, в один дотик відправив м’яч у ворота. Після забитого, жовто-зелені продовжували тиснути на суперників. Остаточну крапку у матчі поставив Андрій Різник, забивши 4 гол.

“Перший тайм був сумбурний, може хлопці десь спішили, хотіли швидше зійти і закрити всі питання вже по турнірній таблиці. Ми це зробили Забили голи. хлопці молодці”, – зазначає Олександр Стахів, головний тренер ФК “Нива”.

Наступний матч тернополяни проведуть на виїзді проти команди “Чернігів”. Гру заплановано на неділю, 19 травня.