додому Новини Із рахунком 3:1 волочиський “Агробізнес” виграв у спортивного клубу “Полтава”

Із рахунком 3:1 волочиський “Агробізнес” виграв у спортивного клубу “Полтава”

636

Футбольні матчі у Першій лізі продовжуються. Відбулася гра волочиського “Агробізнесу” проти спортивного клубу “Полтава”. Матч пройшов у межах змагань “Чемпіонської” групи професійної футбольної ліги України у Волочиську на стадіоні “Юність”. Гра була активною, вже у першому таймі одній із команд вдалося забити три гола.

На стадіоні “Юність” відбулася гра волочиського “Агробізнесу” проти футбольного клубу “Полтава”. Матч пройшов у межах змагань Чемпіонської групи, команди у цій групі змагаються за вихід до української прем’єр-ліги. Уже з перших хвилин матчу помітну перевагу малу господарі поля і вже на 5 хв матчу могли відкривати рахунок, проте ворота суперників врятувала поперечна. Але волочищани продовжували тиснути на полтавців і вже на десятій хвилині рекошетом вдалося забити перший гол. Далі гравці “Агробізнесу” продовжили активно атакували ворота суперника і на 25 хвилині забивають другий м’яч, а через 10 хвилин знову гол і у ворота полтавчан. До завершення першого тайму команди на перерву пішли із рахунком 3:0 на користь господарів. У другому таймі більш активнішими були гості і через велику кількість своїх атакувальних дій, на 62 хвилині матчу вдалося забити м’яч. Рахунок 3:1. Далі команди продовжували обмінюватися небезпечними моментами, але реалізувати їх у забитий гол не вдалося. Перемогою Агробізнесу, матч завершився.

Наразі після дев’яти турів у чемпіонській групі волочищани перебувають на 7 сходинці. У них 37 очків, а полтавчани – на 10, останній сходинці, маючи в активі 34 очка.

Гру у прямому ефірі транслював телеканал ТV-4. Її генеральні партнери – ТОВ «Агробізнес» та Благодійний Фонд Родини Собуцьких. Наступний матч, останній у цьому сезоні волочищани зіграють проти команди “Маріуполь”. Попередня їхня офіційна зустріч у цьому сезоні закінчилася нічиєю 1:1. Цього разу гра запланована на 24 травня, п’ятницю.