додому Новини Із потеплінням у Тернополі взялися за поточний ремонт доріг

Із потеплінням у Тернополі взялися за поточний ремонт доріг

690

Із потеплінням у Тернополі взялися за поточний ремонт доріг. Зі слів очільника міста – в хорошому стані залишилися дороги, які минулоріч були капітально відремонтовані, інші ж ділянки потребують уваги.

Разом зі снігом з доріг Тернополя зійшов і асфальт. Особливо ця проблема торкнулася тих ділянок, які не були капітально відремонтовані. У міській раді кажуть, що вже провели об’їзд території та визначили найпроблемніші місця. Спершу дорожники ліквідують найбільш аварійні ділянки автошляхів, а масштабні роботи розпочнуть згодом – коли стане тепліше. Наразі почались вже ремонтні роботи на вулиці 15 Квітня (в районі обласного клінічного онкологічного диспансеру).

– Нарізали більше тисячі квадратних метрів з сторони заїзду в місто – це від Подолян! Верхній шар буде вкладатися на більш сприятливих погодніх умовах – це на грунті хоча би плюс п’ять, це середня добова має бути +15, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Найближчим часом планується ремонт вулиць Коновальця, Протасевича та інших. Капітальний ремонт розпочнуть із вулиць Микулинецька, Шашкевича та Січових Стрільців. Окрім того плануються роботи доріг та тротуарів у місті. Нагадаємо, що тривають роботи із реконструкції входу у парк Тараса Шевченка.

– Крім площі Бандери плануємо ремонт доріг і тротуарів поруч із ОДА, по вул. Грушевського. Ще хочу нагадати, що ми в цьому році хочемо зробити максимальний ремонт тротуарів і фасадів будинків у центральній частині міста, там, де буває найбільше гостей і туристів. Ще планується завершення реконструкцій по вул. Білецькій, де триває ремонт тротуарів і проїжджої частини аж до Циганки, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом на поточний ремонт доріг з міського бюджету виділять 41 мільйон гривень. І більше 30 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг.