Головна АТО Із підприємств будуть мобілізовувати не більше третини працівників

Із підприємств будуть мобілізовувати не більше третини працівників

466

mobilizatsiaНа 60% виконали планове завдання з мобілізації на Тернопільщині, про це доповів військовий комісар області Володимир Катинський. Це нижчий рівень, ніж очікували, тому допрацювати планують під час другого етапу мобілізації. Найкраще з призовом справилися у Шумському та Кременецькому районах, а найгірше у Бучацькому та Монастириському.

– Якщо з кожного села піде хоча би один-два чоловіка, то ми виконаємо планове завдання і не треба зганяти все село для того, щоб виконувати планове завдання. Проведіть збори і я впевнений, що у вас знайдуться ті активісти, які справжні патріоти, які самі хочуть йти на захист Батьківщини. І, відповідно, виконають свій конституційний обов’язок захисту Батьківщини, – розповідає Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Призови на строкову військову службу відбудуться у квітні-травні та у жовтні-листопаді

– Тільки ми одні зможемо захистити свій край і більше ніхто нам в цьому допоможе: ні поляки, ні американці, ніхто не прийде нас захищати. Тому всі повинні розуміти, що зараз ми відстоюємо не владу, не Президента, не Прем’єр міністра, чи Міністра оборони, а відстоюємо свою країну, – каже народний депутат України Олег Барна.

Аби підприємства Тернопільщини нормально працювали, прийняте рішення: мобілізувати не більше 30% працівників. Загалом в області притягнуто до адміністративної відповідальності більше 300 тисяч людей: це військовозобов’язані і керівники установ. Непридатні до служби у мирний час і обмежено придатні у воєнний мають повторно пройти медкомісію, каже військовий комісар.

– Пересвідчення на медичних комісіях визначає придатність людей. Тільки лікарі можуть визначити, чи людина придатна чи непридатна і визначається доля проходження служби, – каже Володимир Катинський.

– Дуже багато незадоволених щодо проходження медичних комісій. Хтось білети купляв і так далі. Я вважаю, що треба зробити повторну перевірку тих людей, щоб усунути причини для незадоволення, – говорить Олег Барна.

Уникають повістки і депутати Тернопільської обласної ради. Семи депутатам досі не можуть вручити повістки. Ще двоє вже пройшли медкомісію, але до служби виявилися непридатні, кажуть у військкоматі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here