додому духовність Із 19 до 21 березня у тернопільському благодійному фонді “Карітас” пройдуть реколекції

Із 19 до 21 березня у тернопільському благодійному фонді “Карітас” пройдуть реколекції

476

Із 19 до 21 березня у тернопільському благодійному фонді "Карітас" пройдуть реколекції. Дні духовної віднови проведуть на тему "Служіння як покликання". Реколектантом буде отець Юстиніан Городечний, ігумен монастиря ордену святого Франциска в Тернополі. Взяти участь запрошують усіх охочих. Проведуть реколекції в приміщенні благодійного фонду "Карітас" за адресою Замонастирська,1.

Час Великого посту – це час покаяння, молитви і покути. Реколекції невід'ємна частина Великого посту, бо спонукають вірних до глибокого аналізу свого життя. Часто саме тоді християни розуміють, як з користю використати час святого посту, каже директор благодійного фонду "Карітас" у Тернополі. Сьогодні в контексті подій в Україні, каже отець Андрій, важливо відновити, підсилити дух людини. Реколекції у "Карітасі" проводять щороку. Цього разу їхня тема присвячена служінню.

– Прийти до того розуміння, яким важливим є служіння. Не тільки служіння для бідних, для потребуючих, не тільки служіння для сиріт чи дітей вулиць, але кожен у своїй ділянці, кожен у свому побуті чи то навіть і в сім'ї, також важливо є послужити. Те, що робив Христос, коли прийшов на землю, – розповідає директор Тернопільського БФ "Карітас" отець Андрій Марчук.

Вервиця, духовна наука, хресна дорога, молебень до Матері Терези, приватні духовні розмови з отцем – такий план проведеня реколекцій. Запрошують взяти участь благодійників, шкільну і студентську молодь, вчителів і викладачів, волонтерів і всіх охочих.

– Реколекції ми розпічнемо у середу 19 березня о 14 годині. Будуть проходити тут у "Карітасі" на вулиці Замонастирська, 1, – каже отець Андрій.