додому Головні Із 18 грудня жителі Тернопільської області отримують компенсацію за зекономлені субсидії

Із 18 грудня жителі Тернопільської області отримують компенсацію за зекономлені субсидії

624

Мешканці Тернопільської області отримують компенсацію за зекономлені субсидії. Місцеві управління соціального захисту населення уже перерахували гроші на рахунки банків та відділення зв’язку для проведення виплат. В загальному люди в нашій області на економили 95 мільйонів 800 тисяч гривень.

– Це отримують гроші ті люди, які мали економію і які звернулися з відповідними заявами до 1 вересня 2017 року, і потім був продовжений термін подачі заяв до 1 листопада. Ось ці люди, власне, зараз отримують кошти монетизованих субсидій в максимальному розмірі 695 гривень за природній газ і і еквівалентний розмір – 150 кіловат електроенергії, якщо ці носії використовувались для опалення житла, – розповідає директор Департаменту соціального захисту населення ТОДА Вадим Боярський.

Загалом на Тернопільщині субсидію вдалось зекономити у 113 тисячах домогосподарств, каже Вадим Боярський. Загальна сума, яку їм повинні виплатити – 95 мільйонів 800 тисяч гривень. Гроші для цього є, і з 18 грудня люди вже почали отримувати зекономлене.

– Ті, що отримували на відділення банків, перераховані вже на карткові рахунки. Ті, що отримали на пошту, то листоноші продовжують приносити по домівках одержувачів субсидій. Хто має сумнів щодо якихось проблемних питань, чи спірних питань, то прохання звертатися до місцевих управлінь для вияснення ситуації, – каже Вадим Боярський.

Економія субсидії – це не лише стимул для збереження енергоресурсів, каже Вадим Боярський, а й стимул перенести економію на наступний розрахунковий період.