додому духовність Із 17 грудня в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі...

Із 17 грудня в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі почнуться реколекції

573

 

У понеділок, 17 грудня, в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі почнуться реколекції. Духовні науки, кажуть священики, – хороша нагода підготуватися до храмового празника. Завершаться реколекції 21 грудня. А в неділю, 22 грудня, в храмі відбудеться Архієрейська літургія, яку очолить Архієпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій Семенюк. Богослужіння у прямому ефірі транслюватиме "TV-4".

22 грудня Архикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі відзначає храмовий празник. До свята готуються заздалегідь, зокрема, проводять реколекції. Духовні науки виголошуватимуть із понеділка, 17 грудня. Їх вірні зможуть почути під час кожного Богослужіння о 7:00, 8:15, 13:15 та 18:00.

– Цьогорічні духовні науки ми готуємо на основі нового Катехизму Української греко-католицької церкви. Тобто будуть підніматися ті тематики, які є наукою Катехизму, а це: об'явлення Пресвятої Трійці, молитва, Святі Тайни, життя духовне кожного християнина, а також значення соціального виміру життя церкви у родині та суспільстві, – розповідає настоятель Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі отець Андрій Романків.

Настоятель Архикатедри Андрій Романків запрошує вірних взяти участь у реколекціях.

– Ми запрошуємо всіх наших парафіян, всіх людей доброї волі, збагатитися, поглибивши вивчення нашого Катехизму, всіх правд віри для того, щоб утвердитися у вірі, а також духовно, піднесено підготуватися до храмового празника, буде також нагода поспілкуватися з духівниками. Тож запрошуємо всіх, від малого до великого, взяти участь у цих духовних науках, приготування до нашого храмового празника, – запрошує отець Андрій.

У Свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, в неділю, 22 грудня, в Архикатедрі об 11 годині відправлять Архієрейську Літургію. Очолить її Архієпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій Семенюк, із ним співслужитимуть три єпископи: Бучацький – Владика Дмитро, Луцький – Владика Йосафат та Одеський – Владика Василь. Пряму трансляцію Архієрейської Літургії можна буде побачити на телеканалі "ТV-4". А після богослужіння о 17 годині в Архикатедрі відбудеться духовно-мистецький концерт Тернопільського муніципального оркестру.