Головна благоустрій Із 16 червня у Тернополі розпочнуть капітальний ремонт одразу двох вулиць: Збаразької...

Із 16 червня у Тернополі розпочнуть капітальний ремонт одразу двох вулиць: Збаразької і Шептицького

579

Із 16 червня у Тернополі розпочнуть капітальний ремонт одразу двох вулиць: Збаразької і Шептицького. Вулицю Шептицького біля центрального ринку повністю перекривати не будуть. Там частини дороги ремонтуватимуть почергово. Інша справа – вулиця Збаразька. Там ремонтуватимуть частину дороги, на якій зараз встановлена бруківка. Рух громадського транспорту у зв'язку з ремонтом змінено.

Вулиця Збаразька у Тернополі – з інтенсивним рухом громадського транспорту. Цю дорогу уже ремонтували, але частинами. Зараз черга дійшла до ділянки від повороту на вулицю Лозовецька до ресторану "Старий млин". Зараз тут встановлена базальтова бруківка. Її знімуть, натомість встелять асфальт.

– З повною заміною усіх інженерних мереж, включаючи водопровід, водовідведення та каналізацію, а також освітлення вулиці повністю буде переобладнане новими лампами. Влаштування тротуарів з двох сторін 1380квадратних метрів. Це буде бруківка сучасного типу, – розповідає начальник відділу технагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Бруківку на вулиці Збаразька постелили у 40-50-х роках минулого століття. Її знімлять з дороги, але встановлювати будуть в інших місцях, а саме в заїзних кишенях на зупинках громадського транспорту. Це дозволить уникнути там утворення напливів на дорозі. Загальна площа капітального ремонту вулиці Збаразька – майже п'ять тисяч метрів квадратних. Підприємство, яке виграло тендер на ремонт дороги, обіцяє вкластися у п'ять мільйонів гривень, кажуть комунальники.

Закінчити ремонт планують до 1 серпня, а зараз просять у тернополян вибачення за незручності. Рух вулицею буде заблоковано. Тролейбуси №3, №9 і №10 на час ремонту їздити не будуть взагалі. Тролейбуси №5, №8 і №11 змінять схеми руху. П'ятий тролейбус з вулиці Київської поїде через Тарнавського на Злуки, там зробить кільце і поверне у зворотньому напрямі, а тоді знову через Київську на Збаразьке шосе, по Лесі Українки, Степана Бандери на масив "Дружба". Звідти через Центральний ринок знову на "Східний" масив і на вулицю Київська. Тролейбус №8 з вулиці Симоненка поїде звичним маршрутом до кільця на проспекті Злуки. Там зробить коло і далі через Злуки, Збаразьке шосе на "Східний" масив. Тоді – на вулицю Острозького і далі за звичайним маршрутом. Згідно тимчасового розкладу тролейбуси №11 забезпечать доставку пасажирів до зупинки вул. Київська та від зупинки 11-та школа по кільцю, в зворотньому напрямку через проспект Злуки, проспект. С. Бандери до зупинки Центр, а далі по маршруту №11.

Уже затвердили і схему об'їзду автобусів. Маршрутки, які їдуть зі сторони масиву "Сонячний" ремонт дороги оминуть через провулок Галицький і вулицю Галицьку. Їм багато об'їжджати не доведеться. Складніша схему проїзду зі сторони Центру на масив "Сонячний", розповідає начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради.

– Через залізничний вокзал з поворотом на вулицю Галицьку, бо  вулиця Збаращька перекрита. Після вулиці Збаразька, направо на вулицю Городня, на вулицю Лисенка, на вулицю Манюшка, на вулицю Шопена, поворот на проспект Степана Бандери  і після цього буде повертатися по вулиці Коновальця до кільця "Універсам", потім повертається до кільця вулиці Текстильна, знов повертаються на кільце до "Універсаму", а тоді по маршруту, – говорить начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Проте зараз міська рада спільно з ДАІ опрацьовує ще один варіант – реверсний рух провулком Галицький. Тобто, там автомобілі будуть рухатися по черзі під контролем регулювальників з державтоінспекції.

– Для того, щоби пасажирів не возити через Східний масив різними вулицями, бо в нас люди привикли добиратися  в районі "Сонячного масиву". Ми будемо старатися забезпечити, щоб активним був провулок Галицький в реверсивному русі, – каже Ігор Мединський.

16 червня розпочнуть капітальний ремонт також вулиці Шептицького. Схеми руху там змінювати не будуть. Дорогу ремонтуватимуть частинами.

– Шептицького трошки простіше, бо там правий поворот з Оболоня на Живова буде діяти. А ділянки будемо перекривати поетапно. Єдине, що  буде проблемна ділянка на Білогірську на зупинку привокзальних автобусів, міжміських. Вони будуть виїжджати не з Білогірської, а там є виїзд окремий для них, – розказав начальник відділу технагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here