додому Головні Із 12 квітня у Тернополі діятимуть обмеження руху транспортних засобів через міст...

Із 12 квітня у Тернополі діятимуть обмеження руху транспортних засобів через міст біля технічного університету імені Івана Пулюя

570

Із п’ятниці 12 квітня у Тернополі діятимуть обмеження руху транспортних засобів через міст біля технічного університету імені Івана Пулюя. Ще раніше об’єкт обстежили спеціалісти та дійшли висновку, що він є “обмежено працездатним”. Відтак, аби зменшити навантаження на споруду, внесли нові зміни. Детальніше – у сюжеті.

Із п’ятниці 12 квітня великогабаритні транспортні засоби, вага яких становить понад 18 тонн не зможуть проїжджати через міст біля Тернопільського технічного університету імені Івана Пулюя. Це ж стосуватиметься і деяких типів громадського транспорту, маршрути яких зазвичай проходять по вулиці Руській.

“Буде збільшена кількість автобусів на маршруті 1А, це від вул. Винниченка до вул. Слівенської, з 6 до 8 одиниць. Автобуси по вазі там проходять. Тому зараз вносяться зміни на шляху проходження тролейбусного маршруту 11, 1, 2, 5, 10, вони будуть передбачати виключно роботу одинарних тролейбусів типу Шкода 14R. І будуть ще ВАЗи, які так само по вазі проходять”, – розповів Владислав Стемковський, заступник міського голови Тернополя.

Водії ж легкових автомобілів під час проїзду через міст повинні будуть рухатись з дотриманням дистанції у десять метрів до іншого автомобіля.

“Зрозуміло, що водії в нас, на жаль, мало звертають увагу на такі знаки.Але знак буде стояти, будем пробувати ще це зробити розміткою спеціальною, яка буде у вигляді  трикутників, що показують, яка відстань буде між транспортними засобами”, – зазначив Владислав Стемковський.

Нові обмеження щодо проїзду на цій ділянці були прийняті через стан мосту. Оскільки за висновками фахівців, він є обмежено працездатний. Аби уникнути ризиків різних руйнувань об’єкту – вирішили зменшити навантаження на споруду.

“Йому більше 70 років, потім його навантажили тролейбусними лініями, ще додатковою смугою, пішохідною зоною, і тривалий період за ним не було належного догляду”, – додав заступник міського голови Тернополя.

За словами Владислава Стемковського, міст відремонтувати вже неможливо. Відтак, у майбутньому це має бути повноцінна реконструкція. Наразі ж грошей у бюджеті громади для таких витрат немає. Тому у міській раді сподіваються, що мешканці та гості міста сумлінно дотримуватимуться нових правил.