додому Новини Із 10 червня у Тернополі стартує “Тиждень донорства крові”

Із 10 червня у Тернополі стартує “Тиждень донорства крові”

974

Тисячі життів вдається врятувати завдяки переливанню крові. Із 10 червня у Тернополі стартує “Тиждень донорства крові”. Упродовж 5 днів усі охочі, яким виповнилось 18 років, зможуть здати кров для порятунку цивільних пацієнтів медзакладів і поранених військовослужбовців. 

У програмі акції кожен день буде присвячений певній групі крові: понеділок – 1, вівторок – 2, середа – 3, четвер – 4, у пʼятницю прийматимуть усі групи крові. Забір здійснюватиметься щодня з 8:00 до 13:00.

“Це є, в першу чергу, просвітницький захід. Розповісти населенню, громадянам на Тернопільщині про потреби у донорстві крові, залучити максимальну кількість людей до цього процесу,”- розповідає Олександр Хома, голова громадської організації “Я донор”. 

Відбуватиметься захід в обласному центрі крові, що у Тернополі на Клінічній, 8. Із собою необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Також зареєструватись можна буде за допомогою “Дії”. Донори зможуть не лише здати кров, але й дізнатись цікаві факти про власну групу, зробити якісний загальний аналіз крові.