![image-3](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/image-3-640x367.jpg)
Із 1 жовтня водії повинні вмикати ближнє світло фар поза населеним пунктом. У поліції кажуть, таке правило допомагає знизити ризик дорожніх аварій. Адже світловий день стає коротшим. А через туман і дощі – видимість на дорогах – погана.
Тому, просто увімкнувши денні ходові вогні або ближнє світло фар поза населеним пунктом – убезпечить як водіїв, так і пішоходів. Такий обов’язок для кермувальників триватиме до 1 травня.