![vlcsnap-2023-03-01-14h19m23s563](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/vlcsnap-2023-03-01-14h19m23s563-640x360.png)
Онлайн-реєстрація першачків. Із 1 березня стартувала електронна реєстрація дітей до 1 класу шкіл Тернополя. Для цього вам необхідно зареєструватися та залишити в “кабінеті батьків” на порталі “Електронної реєстрація в заклади загальної середньої освіти” інформацію про себе. Далі ви зможете подати заяву на реєстрацію в один чи декілька закладів загальної середньої освіти, обираючи їх на карті. Якщо вам не вдалося подати заяву через портал, ви можете звернутися безпосередньо в заклад освіти. Прийом документів у школи Тернополя триватиме до 31 травня.