додому культура “Івасик і змія” – прем’єра у ляльковому театрі

“Івасик і змія” – прем’єра у ляльковому театрі

611

Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки знову запрошує на прем'єру. Цього разу актори зіграють виставу "Івасик і змія" за мотивами української народної казки "Івасик-Телесик". Побачити її можна вже у неділю, 20 жовтня о 12.00 та 14.30.

Казку "Івасик-телесик" з дитинства пам'ятає кожен. Діти в уяві малюють добрих і злих головних героїв, хвилюються і радіють за них. Завдяки акторам Тернопільського лялькового театру всі ці персонажі оживуть. Режисер-постановник вистави, актор Олег Боков розповідає: над постановкою працював довго і ретельно. Бо глядачі – особливі.

Олег Боков, актор Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки, режисер вистави "Івасик і змія": "Я все життя з дітьми працюю, я знаю, що вони особливі. Хоча фактично в них нічого особливого і нема. Вони просто не брешуть. От і все".

Аби заслужити схвалення малечі, попрацювати довелось не лише режисеру. Добрі ляльки, талановиті актори, вдало підібрані декорації, освітлення, музика – усе це клопітка і тривала робота. Вистава вийшла сімейною.

Олег Боков, актор Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки, режисер вистави "Івасик і змія": "Для мене було важливо, щоб діти дивилися цю виставу разом із батьками. І щоб їм було про що поговорити після вистави. Щоб вони могли обговорити ті проблеми, які в їхніх сім'ях, стосунках також трапляються".

Сюжет вистави "Івасик і змія" класичний, проте все ж відрізняється від всім відомої казки. Постановка негаласлива, з ніжною інтонацією і обов'язково іронією. Відчути це театр запрошує 20 жовтня о 12.00 та 14.30. Вартість квитків не змінилась. Прем'єрний показ – 15 гривень. В інші дні – 12.