додому Новини Івану Морозу, добровольцю з Гусятинщини, просять надати звання Героя України (посмертно)

Івану Морозу, добровольцю з Гусятинщини, просять надати звання Героя України (посмертно)

439
Відкрито петицію до Президента України про присвоєння звання Героя України (посмертно) Івану Морозу, жителю села Постолівка Гусятинської громади Чортківського району. 12 січня 2024 року минає річниця з дня його загибелі. 
“У 2022 року Іван поповнив ряди добровольців ЗСУ.  Служив командиром 2 відділення 1 аеромобільно -десантного взводу 2 аеромобільно-десантної роти військової частини А0641 .Разом із побратимами виконував бойове завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Ворог готувався до наступальної операції. Він підтягував усі резерви. Ситуація була надскладною. Бійці щодня і щоночі стримували ворогом на передовій. Із самого початку і до кінця Іван був на нульовій позиції. Його побратими зазначили, що він був справжнім воїном, людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності духом. Іван загинув 12 січня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.” – повідомляється у тексті петиції.

Автор петиції просить надати воїну звання Героя України із врученням ордену “Золота зірка”, а також назвати на його честь місцеву школу.

Познайомитися з текстом петиції можна за цим посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/215006?fbclid=IwAR3MWlQi_ICW9WiUu7xN5mHpyY9frYSGR2Il3PxwSTsLHzdnWCXdVUyTcy0