додому Головні Юрій Костишин на позивний “Кіт Характерник” поміж обстрілів робить світлини, на яких...

Юрій Костишин на позивний “Кіт Характерник” поміж обстрілів робить світлини, на яких зображує красу природи

529
Поміж щоденних обстрілів, він робить світлини, на яких зображує красу природи у місцях, де йдуть важкі бої за українську землю. Юрій Костишин на позивний “Кіт Характерник” воює ще з 2015 року. З початком великої війни пішов добровольцем відразу вступив до Збройних Сил України. Стояв на захисті Київщини, потім Донеччини а нині воює у складі тернопільської 44-ої окремо артилерійської бригади у Запорізькій області. Про красу, яку військовий зображує на свої фотороботах дивіться далі у сюжеті Назарія Голуба.
Кіт Характерник або Юрко Костишин так називають бійця 44-ої окремої артилерійської бригади. Вперше військовослужбовець став на захист кордонів України ще у 2015 році, обороняючи рік Схід Нашої країни. 24 лютого 2022 року Юрій разом зі своїм братом був серед добровольців у черзі до військкомату, згодом з побратимами стояв на захисті Києва. До повномасштабного вторгнення, розповідає, готувався, хоч і на початку великої війни неочікував.

Тривалий час Юрій Костишин перебував на Донеччині, зокрема у районні БахмУта. Не зважаючи на щоденні обстріли ворога, військовослужбовець у найгарячіших місцях мав заняття, яке його підбадьорювало. Він фотографував.

Коли Юрій спілкується із нами по відеозв’язку – розмову час від часу перебивають вибухи. Проте, захисник каже, це йому не заважає продовжувати свою улюблену справу – показувати світ, який його оточує через фотографію. Світлини, які Юрій Костишин зробив на прифронтових територіях зібрали в одну серію і презентували у Тернопільському національному педагогічному університеті. Виставку організувала однокласниця Юрія – доцентка кафедри педагогіки та менеджменту освіти ТНПУ Ольга Радченко.

На фото, які військовий робить за допомогою свого телефона зображені, комахи, квіти, природа та все те, що захисник він бачить там, де відбуваються важкі бої за українську землю. Роблячи ці світлини, зізнається захисник, на мить відволікається від страшної реальності війни.

Окрім фотографії, Юрій захоплююється мистецтвом та літературою, тому став співавтором двох книг. Також захисник озвучив аудіозбірку “Незламні”, а його фотороботи використали в арт-буці “#4.5.0”. Думки, які військовослужбовець виливає у текст, можна почитати і у його соцмережах. На запитання, чи хотів би Юрій розвинути свою діяльність письменника, сором’язливо відповідає так, але додає “після перемоги, коли буде більше часу на творчість”.