Головна благоустрій Історичний годинник у центрі Тернополя відкриють у вересні

Історичний годинник у центрі Тернополя відкриють у вересні

366

Історичний трьохсторindexонній годинник у центрі Тернополя офіційно встановлять та відкриють у вересні. Про це повідомляє сайт міськради. Львівські майстри ще працюють над його втіленням і незавершену роботу презентували міському голові Сергію Надалу. За словами львівського майстра, годинник виявився дуже складним завданням навіть для найкращих годинникарів України.

-Цей годинник унікальний, адже він буде другим у світі трьохстороннім. Годинникарі працювали майже цілодобово протягом серпня і все одно не встигли завершити всі роботи до Дня міста. Цими днями відбуваються останні налаштування складного годинникового механізму і завершуються роботи з його художнього оформлення, – каже міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, ще за часів Австро-Угорщини та Польщі на сучасному бульварі Шевченка – навпроти нинішніх вулиць Сагайдачного та Кульчицької – стояв тристоронній годинник. Це було головне місце зустрічей і побачень. Годинник був знищений під час воєнних дій навесні 1944 року.

Ініціатором встановлення годинника у Тернополі є міський голова Сергій Надал. Усі роботи будуть виконані без витрачання бюджетних коштів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here