додому Новини Історії виникнення грошей навчали школярів у Тернополі

Історії виникнення грошей навчали школярів у Тернополі

3070

Історії виникнення грошей навчали школярів у Тернополі. Учні Тернопільської початкової економічної школи протягом двох місяців писали власні економічні проекти на цю тему. Сьогодні відбулась презентація напрацьованого. Такий спосіб вивчення економіки привчає дітей до відповідальності, а головне – змалку розуміти, що гроші потрібно заробляти, розповідають вчителі.

Яночка Маньковська навчається в другому класі та вже добре знає, що таке гроші, як вони виникли і те, що спочатку замість банкнот використовували колись зовсім інше.

– Гроші – це такі речі, які можна виміняти за товар. В Греції замість грошей були корови, в Африці – були мушлі, а ще ми вчили на уроці економіки, що є рублі, фунти, купюри, монети, копійки. В Україні є гривні, – розповідає  учениця 2 – В класу Яна Маньковська.

Цінувати гроші у Тернополі дітей вчать у початковій економічній школі. Саме тут вже кілька років поспіль проводять економічні ігри для школярів, під час них діти представляють свої проекти та проходять різні квести, вікторини. Та процес накопичення знань відбувався і під час підготовки до проектів.

До дійства вже не вперше долучається і колектив Тернопільського національного економічного університету. Розповідають, що така співпраця корисна не лише дітям, але і їм самим.

Загалом тиждень економіки проводять для того, щоб привчити дітей до відповідальності та розуміння того, що гроші – це не безцінь.

Захід провели у рамках Всесвітнього тижня грошей. Над проектами діти працювали протягом двох місяців і тепер презентували перед школярами та вчителями.