додому Головні Історії людей, які почали нове життя на новому місці: стартує проєкт “Всі...

Історії людей, які почали нове життя на новому місці: стартує проєкт “Всі свої” про тих, хто переїхав на Тернопільщину

943

На телеканалі TV-4 – прем’єра. Героями випусків нового проєкту “Всі свої” стануть люди, які вимушено переїхали на Тернопільщину. Разом з експертами у нашій студії ми обговоримо проблеми вимушено переселих людей, розкажемо про їхні досягнення та співпрацю з місцевими громадами.

Ми розповідаємо, з якими проблемами вони стикнулися та новому місці. Зокрема, пошук житла, роботи, отримання соціальних виплат тощо. А також – невизначеність щодо майбутнього, перевезення бізнесу, психологічна та соціальна адаптація дітей та дорослих, розподіл гуманітарної допомоги та багато іншого.

З початку повномасштабного вторгнення наша область прийняла понад 86 тисяч людей з різних куточків країни. Попри непрості умови, багато хто зміг розпочати життя з нуля, адаптувалися до нових реалій і готовий ділитися досвідом з іншими.

У цьому проекті одним з співведучих став телеоператор TV-4 Юрій Комаров. Він теж переїхав у наше місто після початку війни.

Серед гостей програми, крім внутрішньо переміщених осіб, щовипуску експертами проекту будуть представники місцевої влади, бізнесу, громадських та волонтерських та організацій. Все задля того, аби якомога краще розкрити проблеми переселенців та спільно вивести формулу оптимального їх вирішення.

Дивіться першу програму проекту “Всі свої” на телеканалі TV-4 вже завтра, 8 червня 0 14:00, повтор випуску цього ж дня о 19:20.