додому Новини Історії 27 маріупольців, які вирвалися з блокади: у Тернополі діє виставка “Портрети...

Історії 27 маріупольців, які вирвалися з блокади: у Тернополі діє виставка “Портрети Маріуполя”

902
Двадцять сім історій людей, життя яких змінило повномасштабне вторгнення. У Тернополі триває фотовиставка “Портрети Маріуполя”. Її героями стали маріупольці, які змогли вирватися з блокадного міста та розпочати життя з нуля. Проект реалізували представники громадської організації “Простір Марії”, які також родом з Маріуполя. Тож за мету вони ставили – показати історії людей та більше розповісти про Маріуполь. А ще об’єднати переселенців і місцевих мешканців.
https://www.youtube.com/watch?v=su9H05PstcQ&t=1s
У кожного з цих людей на фото своя історія. Двадцять сім жителів Маріуполя стали учасниками проекту “Портрети Маріуполя”. Мета фотовиставки – більше розповісти про українське місто – Маріуполь та людей, які там народилися та жили до початку великої війни. А ще, об’єднати у такий спосіб переселенців і місцевих мешканців.
Проект взялися реалізували представники громадської організації “Простір Марії”, вони також родом з Маріуполя ще навесні 2022 року. Їхню ініціативу фінансово підтримали у міжнародному фонді “Відродження”.
Крім цього, організатори проекту кажуть, масові пожежі позбавили мешканців Маріуполя не тільки житла, а й родинних світлин, які б нагадували їм про дім. Відтак, ці фотопортрети мають стати для них початком нових фотоальбомів, нової сторінки їхнього життя.