![vlcsnap-2021-08-16-17h12m02s895](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/vlcsnap-2021-08-16-17h12m02s895-640x360.png)
Написання та реалізація проєктів – це частинка життя сучасної громади та її мешканців. Як правильно створювати проєкти, аби вони були актуальними, а головне дієвими, знають в “Освітньо-аналітичному центрі розвитку громад”. З початком процесу децентралізації команда громадської організації полегшує життя громадам та мешканцям створюючи все більше нових ініціатив та платформ для навчання і продажу. Не завадила у цьому навіть пандемія. Історія успіху громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” – далі.
Цей сюжет був підготовлений у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу (https://tinyurl.com/ywt3yveh), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій спільно з ГО “Центр стратегічного розвитку та реформ”.