Головна Новини Інтернет-піратів правоохоронці посилено шукатимуть до 4 вересня

Інтернет-піратів правоохоронці посилено шукатимуть до 4 вересня

349

indexНі для кого не секрет, що у Всесвітній павутині можна подивитися фільм чи послухати аудіо запис ще до їх офіційного виходу у загальне користування. Усі цим охоче користаються, однак мало хто задумується, що копіювання та розповсюдження аудіовізуальних творів в Інтернеті – це порушення авторського права, а особи, які цим займаються – пірати.

У серпні по всій території України стартувала цільова оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Пірати». Правоохоронці активізували оперативно-розшукові і профілактичні заходи для виявлення і припинення протиправної діяльності членів організованих злочинних груп та окремих осіб, що спеціалізуються на вчиненні злочинів у сфері охорони авторських і суміжних прав в Інтернеті. Триватимуть заходи до 4 вересня.

Торік на Тернопільщині, у ході операції «Пірати», було виявлено 6 фактів порушення авторських і суміжних прав, відомості про них було внесено в ЄРДР. Цьогоріч під час проведення оперативно-профілактичних» заходів виявлено 3 факти, кваліфіковані за статтею 176 Кримінального кодексу України – порушення авторського права та суміжних прав.

Зараз правоохоронці проводять заходи з виявлення кримінальних правопорушень у сфері авторських прав та незаконного використання знаку для товарів та послуг суб’єктами телекомунікацій та іншими суб’єктами господарювання, членами організованих злочинних груп та окремими особами. Винних  притягнуть до відповідальності згідно із чинним законодавством.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here