додому Новини Інтерактивне шоу, ярмарок та різдвяне диво: “Доставка казки” від Нової пошти вже...

Інтерактивне шоу, ярмарок та різдвяне диво: “Доставка казки” від Нової пошти вже у Тернополі

841

Щоб подарувати новорічне свято малечі та дорослим, у Тернопіль завітала “Доставка казки” від Нової пошти. На Театральному майдані розгорнули святковий трак та імпровізовані снігові кулі, казкові герої зустрічали гостей на локації.

Ми мали справи неподалік, йшли купувати какао. І діти одразу питають: “Мамо, що таке, інопланетяни, космонавти?”   У нас є книжечки від Нової пошти. Ми давно їх читали, ще минулого, позаминулого року. Діти впізнали героїв з наших книжок, і захотіли подивитися. – Ділиться враженнями відвідувачка заходу Надія Козун.

 Протягом місяця декоровані траки Нової пошти будуть доставляти новорічне свято Україною. Машини перетворюються на яскраві майданчики із сучасним інтерактивним шоу, казковими декораціями та міні-ярмарком. Кожна дитина, має можливість відвідати театралізовану виставу та разом із ельфами виконати місію від головного Чарівника.

До нас подзвонив Чарівник. І сказав нам зробити подарунки дітям. Спочатку ми  посипку, макарони сухі клали, потім  шоколадки і додали стружки. – Розповідає учасниця заходу Надія.

Ельфи допомагали, розповідали, що робити,  давали наклейки, щоб ми поставили, і  роздали  книжечки. – Коментує Остап.

Діти допомогли врятувати свято та спакувати подарунки. А наприкінці й самі отримали їх.

Це магія. Коли дітки приходять, є Чарівник, який до них звертається. Вони роблять добро, допомагають пакувати подарунки до Різдва. Це саме ті позитивні емоції, які потрібні нашим дітям. Всередині справді все казково. З’являються подарунки, коробочки, діти пакують, декорують. Вони думають, що роблять це для інших, а в кінці  сюрприз – виявляється, що це для них. – Розповіла нам гостя заходу Наталія Орищак.

Казкові герої також зігрівали дітей спільними руханками.

“Доставка казки” стартувала 6 грудня у Києві. За місяць виставу побачать у 18 містах країни: від Тернополя до Олександрії, від Полтави до Стрия, від Івано-Франківська до Ірпеня та Немирова. Відвідування святкової локації та участь у виставі безоплатні.

Поряд із траком можна відвідати різдвяний ярмарок у та святкову зону від Mastercard, а якщо у вас картка  цього банку, то ще й отримати знижку 10%

Аби поринути у новорічну атмосферу, варто лише зареєструватися на сайті “Доставка казки до вашого міста”.